Zeke a Luther

Jeden z nejmladších projektů televizní stanice Disney Channel nese název Zeke & Luther. Tento sitcom měl premiéru na Disney, než se stal stálicí Disney Channel. Zeke & Luther zažil premiéru teprve v červenci roku 2009, tudíž hodnotit jej, je ještě předčasné.

Zeke & Luther ukazuje na kamarádství dvou mladých chlapců. Jak Zeke, tak Luther totiž milují skateboard a celkově jim hodně žijí. Tyto dvě hvězdy se dostaly už na obrazovky do dvaadvaceti států a dá se předpokládat, že nezůstane jen u toho. Hlavními hvězdami tanagerského sitcomu, který je do značné míry sportovní, jsou mladé hvězdy jako Hutch Dano, Adam Hicks, Daniel Curtis Lee, a Ryan Newman.

Zatím jen v první sérii jsou hlavními postavami kamarádi Ezekiel „Zeke“ ThatcherLuther Waffles, kteří mají oba okolo patnácti let. Zeke je považován za toho chytřejšího z nerozlučné kamarádské dvojice a zároveň pracuje dodáváním Don’s Donuts. To Luther se někdy chová jako šampion. Adoptoval si krysu, kterou pojmenoval Lucky. Oba chlapci, kteří milují jízdu na skateboardech, jsou sponzorováni firmou Liver Nubs.

Nejsou však jedinými hlavními postavami. Velkou nevýhodou Zeka je to, že je zamilován do Olivie Masterson. Dřívější olivová dívka pro společnost Langley Olives se snažila Zekovi navrhnout skateboard, ale tím ho spíše ohrozila. Zeková mladší desetiletá sestra je zase dosti inteligentní nato, aby svého bratra dokázala vždy nějak převést. Oba kluci pak soupeří se svým kamarádem, ale také největším soupeřem Kojem o to, kdo je lepší na skateboardu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *