Sonny ve velkém světě

Jedním z novějších produktů z dílny Disney Channel je seriál Sonny ve velkém městě. Sitcom s originálním názvem Sonny With the Chance debutoval v úvodu roku 2009. Pro svůj úspěch se po půl roce začala natáčet další série. Sonny ve velkém světě měl být původně jako první vysílán v rozlišení HDTV, ale nakonec natáčel stejně jako ostatní projekty na Disney Channel.

Show několikrát měnila název. Původně se měla hlavní postava jmenovat Molly Munroe a seriál tak Welcome to Mollywood. Poté byla postava změněna na Holly a seriál přejmenován Welcome to Holliewood. Naposled a definitivně byla postava hlavní hrdinky změněna na Sonny a z toho vznikl název Sonny With the Chance – Sonny ve velkém městě. Tento sitcom pojednává o show v show s názvem So Random.

So Random! je fiktivní show, která nachytává lidi v absurdních situacích. Provází jí pětice teenagerů – Nico, Grady, Zora, Tawni, a Sonny. Sonny hraje nejznámější hvězda seriálu Demi Lovato. Její hlavní soupeřkou je Tawni Hart, která se Sonny soupeří o to, kdo bude lepší herečkou.

Poté, co se Sonny přestěhuje do Los Angeles, musí si najít kamarády a prosadit se ve velkoměstě. Když se dostane do So Random!, dá divákům nahlédnout, jak se věci dějí v showbyznysu. Avšak sitcom Sonny ve velkém světě nabízí ještě jeden hlavní televizní pořad, se kterým Sonnina show soupeří o lepší postavení. MacKenzieho vodopády jsou naprosto z jiného soudku, ale pořádně s So Random! zápasí. Sonny se navíc dostává do sporu i s hlavním protagonistou konkurenčního pořadu Chadem Dylanem Cooperem a tak je o zábavu postaráno.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *