Sladký Život Zacka a Codyho

Který seriál byl v roce 2005 na Disney Channel nejúspěšnější? Odpověď se nabízí sama. Postarala se o to dvojice režisérů Danny Kallis a Jim Geoghan, kteří vytvořili populární sitcom Sladký život Zacka a Codyho. V originálu The Suite Life of Zack & Cody sledovalo první díl tohoto seriálu na čtyři miliony diváků, což se stalo nejvíce v daném roce premiéry.

Televizní sitcom Sladký život Zacka a Codyho byl nominován na cenu Emmy a třikrát byl zároveň nominován na Nickelodeon Kids Choice Awards. Hlavními postavami tohoto sitcomu jsou dvojčata Zack a Cody Martinové, které ztvárnili Dylan a Cole Sprouseovi. Jedná se o problémy dělající dvojčata, která žijí v Tipton Hotel v Bostonu, kde se také děj odehrává.

Sitcom Sladký život Zacka a Codyho se stal prvním na Disney Channel, který nabídl takzvaný tag scene. Show se odehrává v Bostonu, kde dvojčata žijí v Tipton Hotel. Zde také v hale hraje a zpívá jejich matka Carey. V hotelu zároveň žije hotelová dědička London Tipton, která je velmi arogantní a nezdvořilá. Maddie – celým jménem Madeline Fitzpatrick, je dašlí důležitou postavou sitcomu. Přísným manažerem hotelu je pak Mr. Moseby.

Většina epizod ukazuje na dva příběhy. Nejvíce se zaměřuje právě na Zacka a Codyho, kteří se kromě hotelu ukazují hlavně v Cheevers High School. Druhý příběh je pak zaměřen na Londýn a na Maddie, kterou hraje známá herečka a zpěvačka Ashley Tisdale. Populární sitcom už má za sebou řadu prestižních nominací a také ocenění. Mimo jiné můžeme uvést tři nominace na Emmy. Celkem už pak seriálu Sladký život Zacka a Codyho byly natočeny tři série.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *