Kouzelníci z Waverly

Populární trojice herců ve složení Selena Gomez, David Henrie a Jake T. Austin vytvořili nerozlučné trio, které je k vidění každý den na Diseny Channel. Řeč nemůže být o ničem jiném než o seriálu Kouzelníci z Waverly, originálně Wizards of Waverly Place. Sitcom či fantasy pro teenagery vlétl na Disney Channel ve druhé polovině roku 2007 a ihned se dostal do popředí oblíbenosti. Kouzelníci z Waverly byli nominováni také na ceny Emmy a v současné době je na světě třetí série.

Jak už název vypovídá, seriál Kouzelníci Waverly je spojován s magií. Producent celé série Todd J.Greenwald vsadil na sourozenecké trio Russových. Nejstarším z trojice sourozenců je Justin, kterého hraje David Henrie. Jeho sestru Alex ztvárnila Selena Gomez. Nejmladšího sourozence Maxe hraje Jake T. Austin.

Všichni sourozenci žijí pod stejnou střechou s otcem s italsko-americkými kořeny Jerrym. Matka Theresa je mexicko-amerického původu. Právě Jerry v minulosti vyhrál soutěž kouzelníků, a proto mohl používat své schopnosti. Avšak kvůli tomu se nesměl oženit. Proto magické schopnosti předal svému bratrovi a oženil se s normální smrtelnicí Theresou.

A právě jeden ze sourozeneckého tria má být jeho nástupcem. Nyní svá kouzla používat nesmějí, mohou s nimi nakládat, až budou dospělí. O tom, kdo bude magické schopnosti užívat, rozhodne jednou kouzelnické utkání. Jak už to ale bývá, někomu kouzla občas uniknou. Největší problémy s tím má Alex, které ještě úmyslně napomáhá Justin. Proto občas doma, ve škole i před kamarády mohou mít problémy, které bychom tedy jen tak nečekali.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *