Kim Possible

Už dlouhou tradici má na kanálu Disney Channel seriál Kim Possible. Animovaný snímek ze známé dílny má za sebou čtyři úspěšné série, které se týkají především hlavní aktérky Kim Possible. Díky velké oblíbenosti už byly dokonce natočeny také dva filmy se stejnou tématikou.

A o co v Kim Possible jde? Vše se točí hlavně okolo dospívající dívky Kim. Ta v americkém animovaném seriálu bojuje proti zločinu po celém světě, ale také řeší rodinné, školní a ostatní každodenní problémy. Kim Possible je tedy především animovaným akčním seriálem, ale také má v sobě prvky komedie a parodie na akční žánry.

Celá série vlétla na televizní obrazovky už v roce 2002. A hned první epizoda Crush byla nominována na cenu Primetime Emmy. V této době byla Kim Possible nejlépe hodnoceným seriálem Disney Channel. Následně přišly i další nominace na Emmy. Původně měly být vyrobeny série tři, díky úspěchu ale vznikly čtyři, poslední díl byl odvysílán v únoru roku 2007.

Děj se točí okolo teenagerky Kimberly Ann Possible, která bojuje proti zločinu a zároveň vede i svůj vlastní život. Nejlepším kamarádem Kim je Ron Stoppable, který společně se svou krysou Rufusem Kim pomáhá. Nedílnou součástí boje proti zločinu je i desetiletý počítačový génius Wade. Ten Kim vybavuje a během misí vše ovládá ze svého pokoje. Společně pak všichni bojují proti celosvětovému zločinu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *