JONAS Seriál – Jonas Brothers

Seriál JONAS, původně prezentován jako J.O.N.A.S. je jedním z těch novějších produktů továrny Disney Channel. Režisérské duo Roger S. H. Schulman an Michael David ve svém sitcomu vsadili na populární americkou hudební skupinu Jonas Brothers. První díl byl vyroben v roce 2007, ale na televizní obrazovky se dostal až o rok poději.

Důvodem, proč sitcom JONAS musel rok čekat, byla stávka. A tak se seriál dostal na kanál Disney Channel až v květnu roku 2009. A JONAS je úspěšný. Už nyní se pracuje na druhé řadě seriálu, která by se na obrazovky měla dostat někdy v létě letošního roku. Populární sitcon se sice zpracovává v Hollywoodu, ale natáčí se v New Jersey.

Hlavními hrdiny seriálu JONAS jsou tři chlapci, kteří zároveň tvoří americkou popovou klučičí kapelu Jonas Brothers, jež byla dokonce nominována na ceny Grammy. V sitcomu si sourozenci nechávají svá křestní jména – tedy Kevin, Joe a Nick. Akorát příjmení Brothers se změnilo na Lucas. Nejstarším z trojice je Kevin, Joe je teenager zamilovaný do Stelly, Nick je známým záletníkem. Stella pak hraje roli stylistky JONASu. Prezidentku fanklubu a kamarádku skupiny pak hraje Macy.

Zkratka JONAS znamená Junior Operatives Networking As Spies – tedy něco jako mladí špioni. A ty také tři bratří hrají. Přes den koncertují se svou kapelou, večer pak coby vládní tajní špioni chrání svůj svět. Zároveň musí uchránit své dvojí životy, především pak před jejich matkou a celým světem vůbec.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *