Hannah Montana

Nejspíše nejpovedenější a nejúspěšnějším projektem stanice Disney Channel je seriál Hannah Montana. Populární rodinný sitcom se rozšířil velmi rychle po celé planetě a stal se velkým tahákem dospívajících lidí po celém světě. Šéf celého projektu Michael Poryes začal Hannu Montanu vysílat v první polovině roku 2006. Od té doby byly natočeny tři série a je jisté, že bude i čtvrtá, která vznikne v roce 2010. Ta ale zároveň bude sérií poslední.

Hannah Montana se stal tak populárním seriálem, že producenti neváhali a v roce 2009 vtrhli do kin také s filmem, který nesl název Hannah Montana: The Movie. Také ten byl velmi úspěšný. Samotný seriál byl dokonce nominován na ceny Emmy. Hlavní roli zaujala Miley Cyrus, která se díky seriálu stala nejen populární herečkou, ale také zpěvačkou.

Tato americká kráska hraje přes den obyčejnou dívku s běžnými problémy Miley Stewart. Jen co ale den skončí, Miley se stává hvězdnou popovou zpěvačkou, která si říká právě Hannah Montana. V souvislostí se zpěvem Hannah Montana vyšel ke každé sérii a také k filmu vždy velmi povedený soundtrack.

Hannah Montana získal hned několik ocenění, podle seriálu vzniklo dokonce hned několik videoher. Přes den žije Miley normálním životem a musí svou identitu popové hvězdy chránit. O tom, že je hvězdou Hannah Montana, ví jen několik nejbližších přátel a rodina. Seriálového otce Miley hraje Billy Ray Cyrus, který je ve skutečnosti rovněž otcem herečky Miley Cyrus. Její nejlepší seriálovou kamarádkou je Lillian „Lilly“ Truscott, která zná i totožnost Hannah Montana. Lilly chodí s Oliver Oscar Okenem, který je zároveň nejlepším kamarádem Miley. Olivera hraje Mitchel Musso, který jak přiznal, už nechce hrát ve čtvrté řadě. Objeví se tak jen v pár epizodách. Rovněž on pomáhá s utajováním skutečné identity hlavní postavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *