H2O Stačí Přidat Vodu

Už na více než sto televizních stanicí se dostal populární seriál, který diváci v České republice mohou sledovat na Disney Channel. Originálně H2O: Just Add Watter, česky H2O: Stačí přidat vodu je populární seriál, který má za sebou už tři úspěšné série. Jejími hlavními aktérkami jsou tři dospívající dívky, které nesmí jediné – dotknout se vody. Seriál je velmi populární a i díky tomu vyhrál cenu Nejlepší TV hraný seriál na Nickelodeon Australian Kids Choice Awards 2008.

V blízkosti známého australského Sea World, na plážích Gold Coast se natáčí populární seriál pro teenagery H2O: Stačí přidat vodu. První díl vlétl na televizní obrazovky v roce 2006, od té doby byly natočeny tři série. Původně však měly být natočeny jen série dvě, celkem tedy dvaapadesát dílů. Hlavní muž celého seriálu Jonathan M. Shiff ale díky obrovské popularitě neváhal a během let 2008 a 2009 natočil sérii třetí.

Seriál H2O: Stačí přidat vodu se točí okolo tří šestnáctiletých dívek – Emma, Cleo and Rikki. Když byly v měsíčním jezeře, dostaly nadpřirozené schopnosti a staly se z nich mořské panny. Emmu hraje Claire Holt, která je brilantní, zodpovědná a sportovní. Ve třetí sérii ji nahradila laskavá Bella, coby Indiana Evans. Další hlavní postavou je Cleo Sertori, kterou hraje Phoebe Tonkin. Třetí dívkou a hrdinkou seriálu je Rikki Chadwick, jíž ztvárnila Cariba Heine.

Nejedná se však o obyčejné dívky. Všechny tři jsou totiž také mořské panny. To s sebou nepřináší jen výhody, ale také nevýhody. Musí se držet dále od vody, aby na toto tajemství nikdo nepřišel. Všechny hrdinky H2O: Stačí přidat vodu mají ale speciální schopnosti. Cleo může manipulovat s vodou, Emma může zmrazovat a Rikki dokáže ohřívat. To pak dívkám zabraňuje, aby se k vodě dostaly. Důležitou roli v seriálu hraje také Lewis McCartney, coby Angus McLaren. Ten se zná s Cleou už od jejich pěti let a jako první a také jediný o tajemství ví. Poté se seznámí i s ostatními dívkami alias mořskými pannami a po celou dobu se je snaží chránit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *